Společnosti hodlají žádost podat v pátek.

Společnosti hodlají žádost podat v pátek.

New York City vytváří institut pro přípravu na budoucí epidemie

Starosta New Yorku Bill de Blasio ve čtvrtek oznámil vytvoření Institutu pandemické reakce, který se věnuje přípravě města a dalších jurisdikcí na budoucí mimořádné události a epidemie v oblasti zdraví. Toto úsilí je součástí dlouhodobého programu obnovy města „vytvořením sítě předních nemocničních systémů, předních světových lékařských univerzit a rostoucích biologických věd a technologických sektorů, aby se New York City stalo hlavním městem veřejného zdraví na světě,“ řekl de Blasio. v prohlášení. Mezi cíle institutu patří budování nových technologií, které detekují, sledují a monitorují zdravotní problémy.

„Žádné město v okrese neobětovalo více ani nepracovalo více, aby udrželo COVID-19 na uzdě,“ řekl de Blasio. .“

Okres Virginia, který se bránil omezování zbraní, bojuje proti virovým omezením

Okres Virginia, který se kdysi prohlásil za „útočiště druhého dodatku“ na obranu práv na zbraně, nyní říká, že je „útočištěm prvního dodatku“ a nebude prosazovat celostátní omezení zaměřená na omezení šíření viru. Dozorci venkovského okresu jednomyslně schválili rezoluci zakazující použití krajských fondů k prosazování mandátů demokratického guvernéra Ralpha Northama s tím, že porušují Ústavu Virginie.

„Ve Spojených státech amerických a ve Virginském společenství je smutný den, kdy guvernér využívající nelegislativní mandáty obtěžuje, pokutuje občany, majitele podniků a volené úředníky a vynucuje si dodržování prostřednictvím strachu a zastrašování,“ řekl pro The News and Advance supervizor Matt Cline. .

Výkonný příkaz Northamu omezuje shromáždění na 25 lidí a nařizuje restauracím a barům zastavit prodej alkoholu ve 22 hodin a uzavřít do půlnoci. Podle ministerstva zdravotnictví Virginie je 7denní průměr okresu 32,2 nových případů denně hlášených na 100 000 lidí vyšší než průměr státu 27,1.

Delta spolupracuje s CDC při sledování mezinárodních kontaktů cestovatelů

Delta Air Lines spolupracuje s CDC, aby zahájila úsilí o sledování kontaktů s koronavirem u cestujících přijíždějících do USA Letecká společnost ve čtvrteční tiskové zprávě uvedla, že cílem tohoto úsilí je udržet „mezinárodní zákazníky informováni o potenciální expozici COVID-19“.

Nenechte se zadržet bolestí – prozkoumejte rozmanitou škálu produktů Hondrostrong na našich oficiálních stránkách.

Počínaje 15. prosincem bude společnost Delta žádat zákazníky cestující do USA z mezinárodního místa, aby dobrovolně poskytli informace pro sledování kontaktů a následné úsilí o veřejné zdraví. Informace zahrnují celé jméno cestujícího, e-mailovou adresu, adresu v USA, primární telefonní číslo a sekundární telefon. Ve zprávě se uvádí, že data budou „přímo a bezpečně přenášena“ do CDC prostřednictvím americké celní a hraniční ochrany.

"To umožní CDC přístup k datům během okamžiku, čímž se dramaticky zkrátí doba, kterou zabere informování postižených zákazníků prostřednictvím místních zdravotních oddělení," říká Delta.

– Sara M. Moniuszko

48 hráčů NBA má pozitivní test na COVID; sezóna začne 22. prosince

V NBA mělo 48 z 546 hráčů pozitivní test na COVID-19 v první várce testování hráčů, kteří se vrátili na svůj domácí trh v týdnu od 24. do 30. listopadu, uvedla ve středu liga a Národní asociace basketbalových hráčů. To je 8,7% míra pozitivity, o něco méně než 10,2% sedmidenní průměr pro USA, na webové stránky John Hopkins pro sledování dat COVID-19. Začátek sezóny je naplánován na 22. prosince.

"Každý, kdo během této počáteční fáze testování na trhu svého týmu vrátil potvrzený pozitivní test, je izolován, dokud nebude propuštěn z izolace podle pravidel stanovených NBA a Asociací hráčů v souladu s pokyny CDC," uvedly NBA a NBPA. uvedl v tiskové zprávě.

– Jeff Zillgitt

Pence na návštěvě u představitelů FedEx před distribucí vakcíny

Viceprezident Mike Pence ve čtvrtek odcestoval do Memphisu v Tennessee, aby uspořádal diskusi u kulatého stolu o distribuci vakcíny proti COVID-19. Ačkoli vakcína dosud nebyla v USA povolena, úředníci se připravují na hromadnou distribuci dávek. Pence se setká s vedením společnosti FedEx, přepravního giganta se sídlem v Memphisu, který bude po schválení patřit mezi klíčové hráče v oblasti distribuce vakcíny proti COVID-19. Operation Warp Speed, iniciativa vedená Bílým domem k vývoji a distribuci vakcín, plánuje zahájit dodávky prvních vakcín do 24 hodin od schválení FDA.

– Max Garland, Memphis Commercial Appeal

Aktualizovaná směrnice WHO pro sociální distancování: Zůstaňte 3 stopy daleko

Nejnovější aktualizace bezpečnostních pokynů Světové zdravotnické organizace týkající se COVID vyžaduje rozsáhlé používání roušek, časté mytí rukou a fyzický odstup alespoň tři stopy. Šest stop je standardem poskytovaným americkým centrem pro kontrolu a prevenci nemocí. WHO také varuje, abyste se nedotýkali svého obličeje, a nabádá k „adekvátnímu větrání ve vnitřních prostorách“, spoustě testování, sledování kontaktů, karanténě a izolaci.

Masky by se měly nosit venku a v dobře větraných vnitřních prostorách, kde nelze dodržet fyzický odstup alespoň tři stopy, říkají směrnice. V oblastech šíření COVID-19 WHO také doporučila „univerzální“ nošení lékařských roušek ve zdravotnických zařízeních, a to i při péči o ostatní pacienty.

Analytici IBM varují před phishingovým útokem na zahraniční dodavatelský řetězec vakcín

Analytici IBM odhalili globální phishingovou kampaň zaměřenou na organizace spojené se zámořským dodavatelským řetězcem používaným k distribuci vakcín. Falešné e-maily vydávající se za čínského biomedicínského výkonného pracovníka se zaměřovaly na organizace, které pomáhají uspokojovat „přepravní potřeby v rámci chladícího řetězce COVID-19,“ napsali analytici. Mnoho vakcín, včetně těch, které jsou přezkoumávány na COVID-19, musí být během distribuce uchovávány v chladu a někdy i zmrazeny. čínská společnost, jejíž jednatel byl zosobněn, je dodavatelem nízkoteplotního zařízení.

Účelem phishingové kampaně „mohlo být získání přihlašovacích údajů, případně získání budoucího neoprávněného přístupu do podnikových sítí a citlivých informací týkajících se distribuce vakcíny COVID-19,“ napsaly analytičky Melissa Frydrych a Claire Zaboeva.

– Donovan Slack

Doženou to někdy někteří předškoláci po odstávkách?

Bezpočet amerických předškoláků po měsících odstávek zaostává se sociálními a emocionálními dovednostmi. Odborníci tvrdí, že výsledek by mohl být zničující pro dlouhodobý úspěch mnoha dětí vzhledem k tomu, že předškolní roky patří pravděpodobně k těm nejvíce formujícím v životě dítěte. U žáka, který nastoupí do mateřské školy bez mateřské školy, je větší pravděpodobnost, že bude opakovat ročník, bude vyžadovat speciální pedagogickou službu nebo předčasně odejde, ukazují statistiky.

"Bohužel, na děti bude dopad této pandemie pociťovat roky," řekl Dimitri Christakis, pediatr, který řídí Centrum dětské nemocnice v Seattlu pro zdraví, chování a rozvoj dětí.

– Alia Wongová

Contents